wysyłka dla zamówień powyżej 199zł!

INFOLINIA CZYNNA:
pn.-pt. 8.00-16.00 sob. 8.00-13.00

AQUA E-coating – powłoka elastomerowa 30ml

Aqua E-coating – powłoka elastomerowa to innowacyjna i zaawansowana technologicznie metoda w świecie powłok samochodowych. Oparta jest na unikalnych właściwościach chemicznych elastomerów, zapewnia wyjątkową ochronę różnego rodzaju pojazdów, w tym samochodów, motocykli, łodzi i samolotów

Cena:

499.00 

Brak w magazynie

Opis

Opis Produktu

Aqua E-coating – powłoka elastomerowa to innowacyjna i zaawansowana technologicznie metoda w świecie powłok samochodowych. Oparta jest na unikalnych właściwościach chemicznych elastomerów, zapewnia wyjątkową ochronę różnego rodzaju pojazdów, w tym samochodów, motocykli, łodzi i samolotów. Po utwardzeniu elastomer tworzy elastyczną, a zarazem bardzo twardą membranę, która ma wiele zalet i pod wieloma względami przewyższa powłoki ceramiczne.

E-coating można bezpiecznie nakładać na wszelkiego rodzaju lakiery (połysk, satyna), folie, felgi, elementy szklane i plastikowe, a ich gruba warstwa zapewnia maksymalną ochronę.

Elastomery są również bardzo trwałe i zapewniają hydrofobowość, co oznacza, że tworzą gładką, bardzo śliską powierzchnię, dzięki czemu samochód zdecydowanie mniej się brudzi, a jego mycie to czysta przyjemność.

Odpowiednio utwardzona poprzez UV powłoka -coating nie wymaga żadnej konserwacji ani odnawiania, a jej trwałość to co najmniej 4 lata.

Pojemność: 30 ml

APLIKACJA :

Zarówno w przypadku nowego jak i używanego pojazdu zalecamy maszynową korektę lakieru w stopniu zależnym od stanu zużycia lakieru. Ostatni etap to odtłuszczenie lakieru alkoholem izopropylowym lub dedykowanym preparatem jak Capro Eraser czy Gyeon Prep.

Aplikacja w okresie wiosenno-letnim:

Otwórz produkt i zaaplikuj kilka kropel powłoki na aplikator (bez ściereczki suede).

Wybierz dowolny element pojazdu np. maskę i zacznij rozcierać powłokę. Powłokę aplikuj metodą na krzyż, aplikowana warstwa ma być mokrą warstwą ( ruchy poziome oraz pionowe). Elementy tak duże jak maska czy dach warto podzielić na kilka części.

Rozetrzyj raz jeszcze powłokę w tym samym miejscu, samym aplikatorem bez dodawania produktu.

Po aplikacji od razu zacznij docierać powłokę.

Usuń nadmiar powłoki za pomocą pierwszej nieużywanej mikrofibry AQUA.

Wypoleruj lakier aż do uzyskania połysku bez smug za pomocą drugiej nieużywanej mikrofibry.

Aplikacja w okresie jesienno-zimowym:

Otwórz produkt i zaaplikuj kilka kropel powłoki na nieużywaną mikrofibrę suede (od AQUA).

Wybierz dowolny element pojazdu np. maskę i zacznij rozcierać powłokę. Powłokę aplikuj metodą na krzyż ( ruchy poziome oraz pionowe). Elementy tak duże jak maska czy dach warto podzielić na kilka części.

Rozetrzyj raz jeszcze powłokę w tym samym miejscu, samym aplikatorem bez dodawania produktu.

Odczekaj 15-30 sekund w zależności od warunków aplikacji.

Usuń nadmiar powłoki za pomocą pierwszej nieużywanej mikrofibry AQUA.

Wypoleruj lakier aż do uzyskania połysku bez smug za pomocą drugiej nieużywanej mikrofibry

 

Inni klienci

Oglądali również

Może spodoba się również…