wysyłka dla zamówień powyżej 199zł!

INFOLINIA CZYNNA:
pn.-pt. 8.00-16.00 sob. 8.00-13.00

Auto Glanz Vision+ Glass Sealant 30ml

Vision+ jest prosty, a jednocześnie bardzo zaawansowany. Produkt nie jest powłoką, lecz sealantem na bazie choćby teflonu – który wiąże się z powierzchnią szkła. Gdy już to zrobi, odpycha wodę z prędkością zaledwie 50 km/h, co prawie eliminuje potrzebę używania piór wycieraczek. Reagując już przy niskich prędkościach, sprawia, że ​​nadaje się nawet do jazdy po mieście

Cena:

56.99 

Na stanie

Opis

Opis Produktu

Vision+ jest prosty, a jednocześnie bardzo zaawansowany. Produkt nie jest powłoką, lecz sealantem na bazie choćby teflonu – który wiąże się z powierzchnią szkła. Gdy już to zrobi, odpycha wodę z prędkością zaledwie 50 km/h, co prawie eliminuje potrzebę używania piór wycieraczek. Reagując już przy niskich prędkościach, sprawia, że ​​nadaje się nawet do jazdy po mieście.

W odróżnieniu od innych produktów do szyb – nie trzeba ich koniecznie docierać po aplikacji. Jeżeli uda się nałożyć go równomiernie na całą powierzchnię szyby, późniejsze odparowanie sprawi, że z resztek produktu przeznaczonego do wycierania nie pozostaną smugi/cienie. 

Zimą może to być trochę trudne (ze względu na wilgotność), ale latem jest całkiem proste. Jeśli jednak w dalszym ciągu czujesz, że na szybie znajduje się niewielki nadmiar produktu, jego pozostałości można łatwo dotrzeć .

Vision + jest nie tylko hydrofobowy ale także oleofobowy. Oznacza to, że brud drogowy nie będzie się osadzał, co ułatwi ponowne mycie okien podczas mycia samochodu. 

Oleofobia na dodatek do hydrofobii oznacza, że ​​otrzymujesz naprawdę mocne i trwałe zabezpieczenie. Jeśli wycierasz szybę po każdym myciu samochodu, dzięki Vision osiągniesz ponad 6-miesięczną trwałość. Naprawdę fajny produkt z prostą metodą aplikacji!

Zawartość: 30 ml wystarcza na 20 zabiegów

Jak Używać

Upewnij się, że szyba zostało wyczyszczone i usunięto z niego stare zabezpieczenie.

  1. Do aplikacji należy użyć aplikatora powłoki
  2. Nałóż Vision+ na aplikator powłoki
  3. Rozprowadź produkt ruchami poziomymi i pionowymi. Upewnij się, że jest równomiernie rozłożony
  4. Po rozprowadzeniu całej przedniej szyby należy obrócić aplikator powłoki na czystą/suchą stronę lub nałożyć nową szmatkę.
  5. Wykonuj okrężne ruchy, aż zobaczysz ładną, jednolitą i przejrzystą powierzchnię.
  6. Odczekaj 2 minuty i poczekaj, aż pozostałości produktu odparują.
  7. Produkt nie powinien wymagać dodatkowego przecierania. Jeśli pojawią się smugi, po prostu nałóż odrobinę dodatkowego produktu, patrz rozdział 2-6

Notatka:

  • Przechowywać w temperaturze 5-25 stopni
  • Nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych

Inni klienci

Oglądali również

Może spodoba się również…