wysyłka dla zamówień powyżej 199zł!

INFOLINIA CZYNNA:
pn.-pt. 8.00-16.00 sob. 8.00-13.00

Carlab fall out 5l – deironizer

jest to całkowicie nowa formuła cenionego preparatu CARLAB DE-IRON. Gotowy do użycia produkt o zbilansowanym pH przeznaczony do usuwania zanieczyszczeń metalicznych z lakierowanych elementów karoserii samochodu oraz felg

Cena:

159.12 

Na stanie

Opis

Opis Produktu

Carlab fall out  – jest to całkowicie nowa formuła cenionego preparatu CARLAB DE-IRON. Gotowy do użycia produkt o zbilansowanym pH przeznaczony do usuwania zanieczyszczeń metalicznych z lakierowanych elementów karoserii samochodu oraz felg. IRON FALL-OUT rozpuszcza drobiny metalu powodując zmianę koloru płynu w miejscu wystąpienia zanieczyszczenia na charakterystyczny purpurowy kolor.

Charakteryzuje go płynna konsystencja, dzięki czemu jest łatwy w aplikacji, działa błyskawicznie, jest niezwykle wydajny, a przy tym nie zasycha nawet przez długi czas – dzięki czemu może być bez problemu stosowany na zewnątrz nawet w ciepłe dni. Doskonale również sprawdzi się jako lubrykant pod glinkę, zapewniając bardzo dobry poślizg. Preparat zawiera dodatek specjalnych kompozycji zapachowych dzięki czemu praca z nim nie jest tak uciążliwa jak w przypadku podobnych preparatów.

Sposób użycia:

  • Przed zastosowaniem preparatu powierzchnię przeznaczoną do aplikacji należy umyć wodą pod ciśnieniem oraz szamponem.
  • Na osuszoną i chłodną powierzchnię preparat należy nanieść za pomocą atomizera i pozostawić na 5 do 10 minut.
  • Na koniec preparat należy spłukać wodą pod ciśnieniem. W razie konieczności powtórzyć.