wysyłka dla zamówień powyżej 199zł!

INFOLINIA CZYNNA:
pn.-pt. 8.00-16.00 sob. 8.00-13.00

Carlab Hydro Wax 500ml – wosk na mokro

silnie skoncentrowany, skuteczny hydrowosk samochodowy, który chroni lakier przed wpływem czynników zewnętrznych środowiska. Nadaje wysoką hydrofobowość, przyspieszając proces suszenia pojazdu po myciu

Cena:

42.90 

Na stanie

Opis

Opis Produktu

CARLAB HYDRO WOSK to silnie skoncentrowany, skuteczny hydrowosk samochodowy, który chroni lakier przed wpływem czynników zewnętrznych środowiska. Nadaje wysoką hydrofobowość, przyspieszając proces suszenia pojazdu po myciu.  Tworzy powłokę nadającą dodatkowy połysk i właściwości antystatyczne. Nie brudzi i nie niszczy szkła. Jest skuteczny o każdej porze roku. Może być stosowany na myjniach ręcznych, samoobsługowych, tunelowych i portalowych.  Do użycia również, jako wosk na zimno i gorąco, oraz wosk pieniący. Produkt posiada bardzo lekki i przyjemny zapach.

Instrukcja Użycia

Do zastosowania w formie hydrowosku: produkt rozcieńczyć z wodą demineralizowaną w stosunku 1:50 do 1:100. Natryskiwać za pomocą opryskiwacza lub systemu dozującego myjni na pojazd bezpośrednio po umyciu, następnie spłukać wodą demineralizowaną. Do zastosowania jako wosk na zimno: w formie skoncentrowanej lub rozcieńczeniu 1:5: na umyty i wytarty do sucha lakier nanosić za pomocą mikrofibry. Pozostawić do wyschnięcia, a następnie dotrzeć za pomocą mikrofibry do uzyskania połysku. Tak zabezpieczony lakier zyskuje silną hydrofobowość.

Inni klienci

Oglądali również