wysyłka dla zamówień powyżej 199zł!

INFOLINIA CZYNNA:
pn.-pt. 8.00-16.00 sob. 8.00-13.00

Carlab ultimate leather cleaner 1l

Cena:

59.90 

Na stanie

Opis

Opis Produktu

CARLAB ULTIMATE LEATHER CLEANER to gotowy do użycia preparat przeznaczony do czyszczenia skórzanej tapicerki samochodowej i skórzanych obić meblowych o trwałych kolorach. Nowoczesna formuła preparatu umożliwia usuwanie nawet najcięższych zabrudzeń gwarantując jednocześnie bezpieczeństwo dla czyszczonych powierzchni.

Ultimate Leather Cleaner zawiera 100% składników naturalnych, które w trakcie czyszczenia zmieniają pH od zasadowego 9 do lekko kwaśnego 6.5. Dzięki temu produkt nie wymaga wymywania na mokro a dodatkowo pomaga utrzymać pH skóry na poziomie naturalnego. Dzięki zawartości oleju kopytkowego stanowiącego naturalną odżywkę dla skóry, Ultimate Leather Cleaner jednocześnie czyści i zabezpiecza powierzchnię. Doskonała, długo utrzymująca się piana oraz przyjemny zapach eleganckiej skóry sprawiają, że praca z preparatem jest czystą przyjemnością.

Przeznaczenie:

  • Do użytku profesjonalnego oraz konsumenckiego

Typ:

Gotowy do użycia

Sposób użycia:

Produkt gotowy do użycia. Stosować bez rozcieńczenia. Preparat może być aplikowany za pomocą pianowniczki lub atomizera. Dzięki zastosowaniu pianowniczki uzyskujemy bardzo obfitą i stabilną przez cały czas czyszczenia pianę. Pianę nanosimy na szczoteczkę bądź pędzelek i wypracowujemy na czyszczonej powierzchni. Następnie wycieramy czystą mikrofibrą do sucha. Preparat doskonale sprawdza się również w pracy z czyścikiem typu scrub. Czyszczona powierzchnia nie wymaga wycierania na mokro oraz stosowania odżywki.

Inni klienci

Oglądali również