wysyłka dla zamówień powyżej 199zł!

INFOLINIA CZYNNA:
pn.-pt. 8.00-16.00 sob. 8.00-13.00

CarPro CQUARTZ LITE 150ml – powłoka ceramiczna

Przyjazna dla użytkownika, prosta w aplikacji powłoka ceramiczna

Cena:

199.00 

Brak w magazynie

Opis

Opis Produktu 

Przyjazna dla użytkownika, prosta w aplikacji powłoka ceramiczna. “Lite” bazuje na technologii wykorzystywanej w  CQuartz UK Ceramic Coating, która stała się znana na całym świecie. CQuartz Lite można aplikować jako samodzielną powłokę ceramiczną, której trwałość wynosi powyżej 6 miesięcy lub jako wzmocnienie dla już istniejących powłok CQuartz.

CQuartz Lite został zaprojektowany dla początkujących detailerów, lub osób chcących zapoznać się z produktami CarPro. CQuartz Lite wypełnia lukę pomiędzy trwałymi woskami a powłokami ceramicznymi. 

CQuartz Lite to łatwiejsze domywanie, odporność na pozostałości po owadach i chemikalia o pH 3-14 oraz szkodliwe promieniowanie UV, a także doskonałe właściwości hydrofobowe.

Powłoka może być aplikować na każdej zewnętrznej powierzchni samochodu, w tym lakierze, tworzywach sztucznych, kołach i szkle (z wyjątkiem szyby przedniej), podobnie jak inne produkty CQuartz, Lite można stosować na matowe lakiery.

Instrukcja Użycia 

  • Upewnij się, że powierzchnia lakieru jest całkowicie czysta i pozbawiona zanieczyszczeń. 
  • Przeprowadź korektę lakieru, aby uzyskać wysoki połysk i wydłużyć trwałość powłoki.
  • Odtłuść powierzchnię za pomocą .
  • Nanieś 10-12 kropli na aplikator z mikrofibry i rozprowadź również na powierzchni ok. 60x60cm.
  • Użyj wysokiej jakości mikrofibry, aby usunąć nadmiar produktu. Nie wolno pozostawiać niedotartego CQuartz Lite do utwardzenia na zabezpieczanej powierzchni, dlatego należy go natychmiast usunąć. Sprawdź za pomocą odpowiedniego światła, czy usunąłeś wszelkie plamy i pozostałości powłoki.
  • Uwaga! Niedotarte pozostałości powłoki można usunąć w pierwszych minutach po aplikacji. Nakładając CQuartz Lite na dany obszar i natychmiast wycierając.
  • Powłokę należy pozostawić do wyschnięcia na przynajmniej 4 godziny.
  • W pierwszych 48 godzinach należy unikać kontaktu powłoki z wodą. Wodę usuwać delikatnie za pomocą mikrofibry. Zalecamy aplikację CarPro Reload godzinę po nałożeniu CQuartz Lite, aby chronić powłokę przed wodą w ciągu pierwszych 48 godzin.

 

Inni klienci

Oglądali również