wysyłka dla zamówień powyżej 199zł!

INFOLINIA CZYNNA:
pn.-pt. 8.00-16.00 sob. 8.00-13.00

Chemotion Carnauba Creme 500ml – Politura typu ALL IN ONE

Politura typu ALL IN ONE dzieki której szybko możemu odświeżyć lakier

Cena:

47.50 

Brak w magazynie

Opis

Opis produktu

Politura typu ALL IN ONE dzieki której szybko możemu odświeżyć lakier . Carnauba Creme potrafi dogłebnie oczyścić lakier , pozbyć się niewielki rys i zabezpieczyć warstwą ochronną na bazie naturalnego wosku carnauba . Produkt szczególnie zalecany na zmatowaiały , wyblakły lakier najlepsze efekty można zaobserwować na lakierach ciemnych bądz czerwonych . Nadaje się do aplikacje ręcznej i maszynowej . Wystarczy z równomiernym dociskiem rozprowadzić produkt po powierzchni aby cieszyć się efektem odświeżenia i przywrócenia głębi koloru który utrzyma się przez długi czas , natomiast szybki zrzut i pełna ochrona utrzyma się około dwa miesiące . Tego typu produkty są często wykorzystywane przy samochodach zabytkowych , wystawowych bądz przy przygotowaniu auta do sprzedaży . 

Instrukcja użycia 

RĘCZNIE Nałóż niewielką ilość Carnauba Creme na gąbkę i rozprowadź po elemencie, na którym będziesz pracować. W przypadku dużych powierzchni podziel je na mniejsze części. Delikatnie dociśnij gąbkę i wypracuj produkt na lakierze. Weź mikrofibrę i wypoleruj element do osiągnięcia maksymalnego połysku

MASZYNOWO Nałóż niewielką ilość Carnauba Creme na gąbkę i rozprowadź po elemencie, na którym będziesz pracować. W przypadku dużych powierzchni podziel je na mniejsze części. Z delikatnym dociskiem wypracuj produkt na lakierze. Używaj niskich obrotów w maszynie. Weź mikrofibrę i wypoleruj element do osiągnięcia maksymalnego połysku.

Wskazówki

Aplikuj cienką warstwę Carnauba Creme, a późniejsze polerowanie będzie zdecydowanie łatwiejsze. Wypracowuj produkt około minuty na danym elemencie.

Inni klienci

Oglądali również