wysyłka dla zamówień powyżej 199zł!

INFOLINIA CZYNNA:
pn.-pt. 8.00-16.00 sob. 8.00-13.00

DjD Pianownica do myjki ciśnieniowej

Pianownica mechaniczny  jest jednym z najnowocześniejszych na rynku. Do użycia  podczas tzw. „mycia wstępnego” samochodu, kiedy to oczyszcza pojazd z najgrubszych zabrudzeń

Cena:

112.90 

Brak w magazynie

Opis

Opis Produktu

Opis Produktu

Bardzo dobra pianownica która wytworza najgęstszą pianę, jakiej potrzebujesz do idealnego umycia samochodu.

Pianownica mechaniczny  jest jednym z najnowocześniejszych na rynku. Do użycia  podczas tzw. „mycia wstępnego” samochodu, kiedy to oczyszcza pojazd z najgrubszych zabrudzeń. Mocna dysza jest regulowana, dzięki czemu możesz samodzielnie regulować intensywność i kierunek natrysku piany. Można go używać zarówno z myjkami niskociśnieniowymi, jak i wysokociśnieniowymi. Plastik odporny na chemikalia jest bezpieczny w użyciu z każdą substancją chemiczną. Ponadto filtry wymienne zapewniają łatwą konserwację i długą żywotność. Plastikowa butelka jest odporna na przewracanie.

 ciśnieniu od 80 do 220 bar.

  • Pojemnik z tworzywa sztucznego, odporny na upadek, przystosowany do stosowania ze wszystkimi chemikaliami i oznakowany w miarkach 100 ml.
  • Gwarantujemy wysoką jakość i gęstą pianę, a intensywność i kierunek rozpylania piany można regulować we własnym zakresie.
  • Maksymalna temperatura używanej wody powinna wynosić 60 stopni, a po zakończeniu pracy dyszę należy przepłukać, aby zapewnić jej dalsze bezawaryjne użytkowanie.

Osobno należy wybrać odpowiedni adapter do swojej myjki ciśnieniowej do wyboru : Lavor/ Parkside / Karcher !!!!!!