wysyłka dla zamówień powyżej 199zł!

INFOLINIA CZYNNA:
pn.-pt. 8.00-16.00 sob. 8.00-13.00

Elit Detailer Milk Dressing 500ml – Odświeża kokpit, nadaje elegancki satynowy wygląd

Odświeża kokpit, nadaje elegancki satynowy wygląd i pozostawia deskę rozdzielczą czystą i zabezpieczoną

Cena:

25.90 

Brak w magazynie

Opis

Opis Produktu

Odświeża kokpit, nadaje elegancki satynowy wygląd i pozostawia deskę rozdzielczą czystą i zabezpieczoną. Receptura bogata w składniki ochronne zapewnia najlepszą możliwą ochronę dla tworzyw sztucznych i  świetne bariery zabezpieczające.

Preparat w formie mleczka do pielęgnacji kokpitów jest szybki i niezwykle łatwy w aplikacji. Pozostawia na desce rozdzielczej powłokę antystatyczną i filtr UV chroniący przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Elementy z tworzywa sztucznego będą nie tylko czyste, ale również zabezpieczone!

Całości dopełnia świetny, malinowy zapach, który mleczko do kokpitów pozostawia po sobie podczas pielęgnacji plastików samochodowych.

Instrukcja użycia 

  • Przy pomocy miękkiej mikrofibry lub wygodnego aplikatora, nanieś mleczko dokładnie na deskę rozdzielczą i plastikowe elementy Twojego auta
  • Równomiernie rozprowadź dressing po wszystkich elementach, aby całe wnętrze było dokładnie otoczone ochroną antystatyczną i filtrem UV
  • Nadmiar mleczka możesz usunąć z kokpitu miękką ściereczką z mikrofibry, lub suchą gąbką. Po wyschnięciu tworzywo sztuczne będzie doskonale zabezpieczone przed szkodliwymi warunkami atmosferycznymi i kurzem w pojeździe, a wewnątrz unosić się będzie przyjemny malinowy zapach.

Inni klienci

Oglądali również