wysyłka dla zamówień powyżej 199zł!

INFOLINIA CZYNNA:
pn.-pt. 8.00-16.00 sob. 8.00-13.00

Lahega Ceramicguard One 50ml – powłoka ceramiczna

Powłoka ceramiczna do długoterminowej ochrony lakierów samochodowych

Cena:

399.00 

Na stanie

Opis

Opis Produktu

Powłoka ceramiczna z wytrzymałością do 24 miesięcy (18 miesięcy w przypadku jednej warstwy).

Powłoka ceramiczna do długoterminowej ochrony lakierów samochodowych. Zmniejsza ryzyko powstawania wżerów na skutek oddziaływania ptasich odchodów, kwaśnych deszczy, insektów, kwasów i żywicy roślinnej, zanieczyszczeń drogowych, agresywnych substancji chemicznych stosowanych w myjniach, soli drogowej, pyłu z klocków hamulcowych oraz promieniowania ultrafioletowego powodującego wypłowienie i utlenienie się powłoki lakierniczej. Gwarantuje połysk i piękny wygląd.

50ml opakowanie powłoki ceramicznej CERAMICGUARD ONE powinno wystarczyć na zabezpieczenie 2 średnich samochodów.

 

INSTRUKCJA

  • Upewnij się, że samochód jest idealnie czysty, a na lakierze nie znajdują się cząsteczki brudu, smoły, czy opiłków metali.
    W razie potrzeby wypoleruj odpowiednią co do stanu powłoki lakierniczej kombinacją. Usuń ewentualnie resztki pasty.
  • Odtłuść lakier z użyciem alkoholu izopropylowego lub innego dedykowanego preparatu odtłuszczającego.
  • Upewnij się, że powierzchnia jest całkowicie sucha. Upuść kilka kropli Ceramicguard One na aplikator. Szacunkowe zużycie to 25 ml/samochód. Aplikuj preparat ruchami krzyżowymi, najpierw pionowo, potem poziomo. Pracuj na ograniczonym obszarze (ok. 0.5m2). Następnie przejdź do następnej powierzchni i powtórz czynność. Po zakończeniu wróć do poprzedniego elementu i dotrzyj powłokę ściereczką z mikrofibry.
  • Pozostaw do utwardzenia na 2 godziny w temperaturze pokojowej. Nie wystawiać na działanie wilgoci, kurzu lub dotyku w czasie utwardzania.

Jeśli potrzebujesz jeszcze większego połysku, możesz dodać 2 warstwy Ceramicguard One. W takich przypadkach czas utwardzania każdej warstwy powinien wynosić 2 godziny. 

Inni klienci

Oglądali również