wysyłka dla zamówień powyżej 199zł!

INFOLINIA CZYNNA:
pn.-pt. 8.00-16.00 sob. 8.00-13.00

Shiny Garage D-Icer 500ml odmrażacz

Odmrażacz do szyb samochodowych Shiny Garage D-Icer gwarantuje błyskawiczne działanie, bezpieczeństwo czyszczonych powierzchni i skuteczność w temperaturze do -60 stopni. Produkt niezbędny w Twoim wyposażeniu kosmetyków do auta.

Cena:

19.00 

Brak w magazynie

Opis

Odmrażacz do szyb samochodowych

To oparty na farmaceutycznej czystości alkoholu i najwyższej jakości składnikach aktywnych. Taki skład gwarantuje błyskawiczne działanie, bezpieczeństwo czyszczonych powierzchni i skuteczność w temperaturze do -60 stopni. Produkt bezpieczny dla powłok i niewidzialnych wycieraczek, nie zamarza zaraz po użyciu na czyszczonej powierzchni.

Dlaczego warto wyposażyć się w odmrażacz do szyb samochodowych?

Odmrażacz do szyb samochodowych to przydatne narzędzie, szczególnie w okresie zimowym lub w miejscach o chłodnym klimacie. Oto kilka powodów, dla których warto go kupić:

  1. Szybkie i skuteczne odtwarzanie widoczności – odmrażacz umożliwia szybkie i skuteczne usuwanie lodu, szronu i szadzi z szyb samochodowych. Dzięki niemu możesz znacznie szybciej przywrócić widoczność, zwiększając bezpieczeństwo podczas jazdy.
  2. Ochrona przed uszkodzeniami- tradycyjne metody usuwania lodu z szyb, takie jak zeskrobywanie go plastikową łopatką lub używanie gorącej wody, mogą spowodować uszkodzenia powierzchni szyb. Odmrażacz do szyb jest natomiast bezpieczny dla powłoki szyb, dzięki czemu minimalizuje ryzyko powstawania rys i uszkodzeń.
  3. Wygoda i oszczędność czasu – odmrażacz do szyb umożliwia szybkie i skuteczne oczyszczenie wszystkich szyb samochodowych w krótkim czasie. Nie musisz spędzać długich minut na skrobaniu lodu czy szronu ręcznie. To oszczędza czas i wysiłek, zwłaszcza w porannym pośpiechu.
  4. Uniwersalność – odmrażacz do szyb jest uniwersalny i może być używany w różnych rodzajach pojazdów, nie tylko w samochodach osobowych. Można go również używać do czyszczenia szyb w innych miejscach, takich jak domy czy biura.

Inni klienci

Oglądali również