wysyłka dla zamówień powyżej 199zł!

INFOLINIA CZYNNA:
pn.-pt. 8.00-16.00 sob. 8.00-13.00

Super Shine Exact Orange OneCut 125/140

Średnia gąbka do maszyn DA, zalecana do korekt typu One Step lub do rozprowadzania past polerskich likwidujących pozostałości po papierze 2500

Cena:

32.90 

Brak w magazynie

Opis

Opis Produktu

Średnia gąbka do maszyn DA, zalecana do korekt typu One Step lub do rozprowadzania past polerskich likwidujących pozostałości po papierze 2500. Niskoprofilowy pad polerski z gąbki z mocowaniem na rzep, przeznaczona do maszyn typu Dual Action (orbitalna, oscylacyjna) z otworem wentylacyjnym. 

Pomarańczowa pianka z serii EXACT posiada bardzo dobre właściwości wykańczające i tnące. Pozwala to na jednoetapową korektę lakieru bez konieczności wykańczania lakieru w następnym kroku. Otwarta struktura pozwala na wyższą cyrkulację powietrza podczas polerowania i mniejsze generowanie ciepła na powierzchni lakieru. 

Średnica pada została specjalnie dobrana do maszyn DA o długim skoku, w celu maksymalizacji skuteczności polerowania przez przeniesie największej siły tnącej. Zadbaliśmy również, aby pad miał dokładnie taki rozmiar jak talerz oporowy co pozwala  przenieść maksymalny moment obrotowy, zapewniając o kilka procent lepsze cięcie niż inne pady dostępne na rynku. Zapobiega to także odkształceniom podczas pracy na obłościach znacznie wydłużając jego żywotność.

Wymiary: 125/140 mm, wysokość 20 mm
Mocowanie: 
rzep 125 mm
Twardość:  średnia
Kolor: pomarańczowy
Rodzaj pianki: otwarto-komórkowa

Inni klienci

Oglądali również