wysyłka dla zamówień powyżej 199zł!

INFOLINIA CZYNNA:
pn.-pt. 8.00-16.00 sob. 8.00-13.00

Super Shine Exact Violet Polish 75/90

Średnia gąbka do maszyn DA, zalecana do korekt typu OneStep na miękkich lakierach lub do rozprowadzania past polerskich likwidujących pozostałości po papierze 2500

Cena:

24.90 

Na stanie

Opis

Opis Produktu

Średnia gąbka do maszyn DA, zalecana do korekt typu OneStep na miękkich lakierach lub do rozprowadzania past polerskich likwidujących pozostałości po papierze 2500. Można używać jako pada wykańczającego na twardych lakierach przy użyciu past typu finish. Niskoprofilowy pad polerski z gąbki z mocowaniem na rzep, przeznaczona do maszyn typu Dual Action (orbitalna, oscylacyjna) z otworem wentylacyjnym.

Fioletowa pianka z serii EXACT posiada bardzo dobre właściwości wykańczające i średnio tnące. Pozwala to na jednoetapową korektę miękkich lakierów lub zastosowanie ostatniego kroku (finish) na twardych lakierach. Otwarta struktura pozwala na wyższą cyrkulację powietrza podczas polerowania i mniejsze generowanie ciepła na powierzchni lakieru.

Średnica pada została specjalnie dobrana do maszyn DA o długim skoku, w celu maksymalizacji skuteczności polerowania przez przeniesie największej siły tnącej. Zadbaliśmy również, aby pad miał dokładnie taki rozmiar jak talerz oporowy co pozwala  przenieść maksymalny moment obrotowy, zapewniając o kilka procent lepsze cięcie niż inne pady dostępne na rynku. Zapobiega to także odkształceniom podczas pracy na obłościach znacznie wydłużając jego żywotność.

Wymiary: 75/90 mm, wysokość 20 mm
Mocowanie: 
rzep 75 mm
Twardość:  miękka/średnia
Kolor: fioletowy
Rodzaj pianki: otwarto-komórkowa

Inni klienci

Oglądali również