wysyłka dla zamówień powyżej 199zł!

INFOLINIA CZYNNA:
pn.-pt. 8.00-16.00 sob. 8.00-13.00

ValetPRO Classic Protectant 500 ml

Cena:

24.99 

Na stanie

Opis

Opis Produktu

Opracowany do zabezpieczenia zewnętrznych i wewnętrznych tworzyw sztucznych i gumy. Posiada fantastyczne zdolności do ożywiania wyblakłych plastików. Oparty na wodzie, ale po wyschnięciu wodoodporny, posiada wysokiej jakości filtry UV zabezpieczające tworzywa sztuczne przed blednięciem i pękaniem. Ten wszechstronny produkt może być użyty jako dressing i zabezpieczenie komory silnika, opon, tworzyw sztucznych, łodzi i mebli ogrodowych. Ożywia wyblakłe plastiki zapewniając wykończenie na wysoki połysk. Jest absorbowany przez tworzywa sztuczne i gumę, zapewniając nietłuste wykończenie. Każdy preparat może dawać odmienne efekt w zależności od plastiku danego producenta. Classic protectant rozwiązuje ten problem, dzięki temu, że można kontrolować za pomocą rozcieńczenia uzyskany efekt od całkowicie matowego, przez satynę, aż do wysokiego połysku w zależności od preferencji użytkownika.

Sposób użycia:

Opony — Spryskaj aplikator gąbkowy, rozprowadź środek na czystej i suchej oponie, powtórz czynność jeśli to konieczne.

Zewnętrzne plastiki — spryskaj niewielką ilością gąbkowy aplikator. Rozprowadź na plastikach, pozostawiając cienką warstwę dressingu. Pozostaw do wyschnięcia, następnie przepoleruj czystą i suchą mikrofibrą jeśli to konieczne.

Wewnętrzne plastiki — Oczyść i osusz powierzchnię przed użyciem. Nanieś niewielką ilość na gąbkowy aplikator, następnie przetrzyj powierzchnie, upewniając się, że pokryłeś całość cienką warstwą. Wytrzyj natychmiast dla satynowego efektu lub pozostaw do wyschnięcia dla wysokiego połysku. Na koniec przepoleruj czystą i suchą mikrofibrą.

Skóra — używaj tak jak do wewnętrznych plastików, przed użyciem wykonaj test w niewidocznym miejscu.

Inni klienci

Oglądali również