wysyłka dla zamówień powyżej 199zł!

INFOLINIA CZYNNA:
pn.-pt. 8.00-16.00 sob. 8.00-13.00

Korekta lakieru samochodowego

Korekta lakieru samochodowego

Korekta lakieru samochodowego

Użytkowanie samochodu często wiąże się z przykrymi sytuacjami, które prowadzą do defektów na lakierze. Najczęściej powodem są wąskie uliczki, niezauważony znak czy obecne na drogach kamienie. Rysy, które powstają na powierzchni auta, wyglądają nieestetycznie i mogą wywoływać złość u każdego kierowcy. Gdy jednak uszkodzenia nie są zbyt duże, warto samodzielnie postarać się o ich zniwelowanie lub usunięcie. W tej kategorii umieściliśmy produkty, dzięki którym korekta lakieru samochodowego będzie możliwa!

Korekta lakieru – tylko z odpowiednimi kosmetykami!

Kategoria ta obejmuje m.in. pasty polerskie, zwykłe pasty, cleanery i wiele innych środków, dzięki którym usuniesz defekty z lakieru swojego samochodu. Korekta lakieru samochodowego to kilkuetapowy proces, który wymaga w pierwszej kolejności oczyszczenia samochodu z zanieczyszczeń. Dopiero po tym zabiegu można przejść do następnego etapu i w końcu do właściwego zabiegu. W tym dziale zadbaliśmy o różnorodne produkty do korekty lakieru samochodowego. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Preparaty do polerowania samochodu

Oferujemy skuteczne kosmetyki do polerowania lakieru, które są przeznaczone przede wszystkim dla profesjonalnych detailerów, ale nie ma problemu jeśli chcesz kupić kosmetyki do polerowania samochodu, a nie masz swojej firmy. Nasz sklep umożliwia zakup pojedynczych produktów. Dbamy, aby kosmetyki do polerowania samochodu pochodziły od sprawdzonych producentów, którzy dokładnie przetestowali każdy preparat. Korekta lakieru samochodowego ma sens tylko wtedy, gdy posiadasz sprawdzone preparaty do polerowania samochodu.