wysyłka dla zamówień powyżej 199zł!

INFOLINIA CZYNNA:
pn.-pt. 8.00-16.00 sob. 8.00-13.00

Opryskiwacze / Pianownice

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Opryskiwacze / Pianownice

Opryskiwacz pianownica

Opryskiwacz pianownica 2 w 1 jest niezwykle przydatnym narzędziem dla detailerów, którzy specjalizują się w profesjonalnym czyszczeniu i pielęgnacji pojazdów. Ten rodzaj opryskiwacza kombinuje funkcje opryskiwacza i pianownicy, umożliwiając dokładne mycie, usuwanie brudu i nanoszenie piany na powierzchnie samochodu.

Opryskiwacze pianownice ręczne są zwykle kompaktowe, lekkie i łatwe do obsługi. Posiadają pojemnik na czyszczący środek chemiczny, który można napełnić wodą lub specjalnym preparatem do czyszczenia. Wystarczy nacisnąć spust, a opryskiwacz wytwarza gęstą pianę, która doskonale przylega do powierzchni pojazdu, umożliwiając jej rozpuszczenie i usunięcie zanieczyszczeń.

Opryskiwacze pianownice oferują wiele zalet dla detailerów. Po pierwsze, dzięki wykorzystaniu piany, możliwe jest delikatne, ale skuteczne czyszczenie powierzchni samochodu, minimalizujące ryzyko powstawania zarysowań. Piana działa jako bariera pomiędzy szczotką lub gąbką a powłoką lakieru, zapobiegając bezpośredniemu tarcie. Ponadto, pianownica umożliwia lepsze pokrycie powierzchni preparatem czyszczącym, co przyczynia się do bardziej równomiernego rozprowadzenia i maksymalnego wykorzystania jego właściwości.

Oprócz czyszczenia i usuwania brudu, opryskiwacze pianownice są również świetnym narzędziem do nanoszenia ochronnych powłok lub innych środków do pielęgnacji samochodu. Gęsta piana pozwala na dokładne pokrycie powierzchni, co skutkuje równomiernym i efektywnym rozprowadzeniem substancji ochronnych.

Kategoria „opryskiwacz pianownica” oferuje różne modele i pojemności opryskiwaczy, aby sprostać różnorodnym potrzebom detailerów. Wiele z nich posiada regulację strumienia piany, co umożliwia dostosowanie intensywności czyszczenia do konkretnych zadań. Niektóre opryskiwacze są również wyposażone w różne dysze, które pozwalają na regulację rozpylanego wzoru piany, umożliwiając bardziej precyzyjne i skoncentrowane czyszczenie.

W ofercie DjD znajdziecie Państwo opryskiwacze ciśnieniowe, pianownice ręczne oraz wspomniane opryskiwacze pianownice 2 w 1.