wysyłka dla zamówień powyżej 199zł!

INFOLINIA CZYNNA:
pn.-pt. 8.00-16.00 sob. 8.00-13.00

Akcesoria detailingowe

Akcesoria detailingowe

Akcesoria do detailingu

Każdy kierowca zdaje sobie sprawę z tego, jak wiele trzeba zainwestować w samochód, aby zawsze działał bez zarzutu i dobrze się prezentował. Wydatki dotyczą nie tylko regularnych wizyt u mechaników czy zakupu części zamiennych. Równie ważne są akcesoria do auto detailingu oraz różnego rodzaju gadżety detailingowe. W tej kategorii znajdziesz produkty, które z pozoru zdają się mało istotne, jednak są niezbędne w codziennej pielęgnacji Twojego samochodu. Akcesoria detailingowe znacznie ułatwiają wszelkiego rodzaju czyszczenie czy zabezpieczanie, dlatego warto zainwestować w te produkty i mieć je w wyposażeniu.

Akcesoria do detailingu w atrakcyjnej cenie

Jeśli poszukujesz akcesoriów do car detailingu w atrakcyjnej cenie, znalazłeś się w dobrym miejscu. W tej kategorii znajdziesz między innymi ściereczki z mikrofibry, pady i szczotki do czyszczenia tapicerek skórzanych. Wszystko po to, abyś mógł w łatwy i przyjemny sposób zająć się swoim autem. Dobierz niezbędne akcesoria detailingowe i spraw, że pielęgnacja samochodu będzie o wiele szybsza i bardziej efektywna. Jest to jedyny rozsądny sposób na auto detailing.

Gadżety detailingowe dla każdego

Oferta DjD przeznaczona jest przede wszystkim dla profesjonalistów, a więc wyspecjalizowanych firm zajmujących się kosmetyką samochodową, jednak oferowane gadżety detailingowe są przeznaczone również dla hobbystów, którzy dbają o lakier czy tapicerkę nie od święta, a jest to dla nich ważne każdego dnia. Akcesoria detailingowe w sklepie DjD są dostępne dla klientów detalicznych i hurtowych. Jeśli kupujesz często koniecznie załóż konto w naszym sklepie i zapytaj o rabat dla stałych klientów.