wysyłka dla zamówień powyżej 199zł!

INFOLINIA CZYNNA:
pn.-pt. 8.00-16.00 sob. 8.00-13.00

Auto Glanz AIO 500ml – all in one

AIO to uniwersalny środek polerski, który może pomóc usunąć drobne zadrapania, ale przede wszystkim przywrócić fantastyczny połysk powierzchni lakieru, jednocześnie chroniąc lakier

Cena:

76.90 

Brak w magazynie

Opis

Opis produktu

AIO to uniwersalny środek polerski, który może pomóc usunąć drobne zadrapania, ale przede wszystkim przywrócić fantastyczny połysk powierzchni lakieru, jednocześnie chroniąc lakier. Niekoniecznie potrzebujesz dużo przygotowań, aby uzyskać dobre rezultaty z produktem.

AIO można używać do polerowania ręcznego, ale można go również połączyć z maszyną polerską, aby uzyskać nieco większe cięcie. Jeśli zależy Ci tylko na lakierze, który będzie świetnie wyglądać, będzie miał ładny połysk i będzie później chroniony – wybierz Auto Glanz AIO.

Prosty w użyciu

W naszym teście zastosowaliśmy AIO poprzez ręczne polerowanie.

Aplikacja jest naprawdę prosta:

Do ręcznego polerowania użyj aplikatora lub nawet ściereczki z mikrofibry.

Pracuj AIO prostymi pociągnięciami, aż stanie się przezroczysty. Pozostaw na chwilę, a następnie dotrzyj. Przejdź do następnego panelu. To wszystko. 

Dostaniesz:

  • usunięte zabrudzenia oraz drobne zarysowania 
  • Fantastyczny blask
  • Ochrona jako utrwalacz farby

Zaraz po tym można teoretycznie pojechać na rodzinny wypad, na spotkanie czy do centrum miasta na zakupy. Nie jest wymagany dodatkowy czas utwardzania.

Inni klienci

Oglądali również