wysyłka dla zamówień powyżej 199zł!

INFOLINIA CZYNNA:
pn.-pt. 8.00-16.00 sob. 8.00-13.00

Auto Glanz Aura 50ml – Show Style Wax (Kopia)

Wosk pokazowy jak żaden inny. Zawiera 48% wosku Carnauba i różnorodne wysokorafinowane, naturalne oleje zwiększające połysk.

Cena:

70.90 

Brak w magazynie

Opis

Opis Produktu

idealny wosk pokazowy!

Wosk pokazowy jak żaden inny. Zawiera 48% wosku Carnauba i różnorodne wysokorafinowane, naturalne oleje zwiększające połysk.

Aura dodaje głębokiego, ciepłego połysku każdemu rodzajowi farby, a praca z nią jest dziecinnie prosta. Sekret Aury tkwi w dodanych syntetycznych polimerach hybrydowych, co czyni ją prawdziwym Smooth Velvet w świecie wosków.

Dzięki niemu z łatwością osiągniesz efektowny połysk.  Jeśli jesteś fanem naszego Quick Detailera Smooth Velvet, pokochasz Aurę. Działają ramię w ramię, zawierają ten sam przepyszny zapach pralin i mają ten sam kolor BSAE

Instrukcja użycia

  1. Upewnij się, że nadwozie jest czyste, suche i wolne od zanieczyszczeń. W razie potrzeby przed aplikacją użyj środka do czyszczenia wstępnego wosku lub delikatnego środka polerskiego, aby zapewnić maksymalne wiązanie.
  2. Nałóż wosk oszczędnie za pomocą piankowego aplikatora, aby utworzyć równą warstwę na farbie.
  3. Pozostawić do utwardzenia/zamglenia na 10 minut, a następnie wypolerować czystą ściereczką z mikrofibry, regularnie przewracając ściereczkę
  4. Pozostawić na co najmniej 3 godziny przed nałożeniem kolejnych warstw.

Inni klienci

Oglądali również