wysyłka dla zamówień powyżej 199zł!

INFOLINIA CZYNNA:
pn.-pt. 8.00-16.00 sob. 8.00-13.00

Auto Glanz Snow Storm Foam Cannon

Pianownica jest wyposażona w wymienną dyszę, dzięki czemu możesz regulować przeciwciśnienie, nawet jeśli masz małą myjkę wysokociśnieniową. Sam pojemnik wykonany jest z odpornego na uderzenia tworzywa HDPE i posiada dużą szyję, dzięki czemu z łatwością można napełnić nim produkty – nawet z dużej puszki. Wąż ssący ma ciężar, więc nawet jeśli odwrócisz tę lancę pianową na bok – nadal będzie ona zasysała z butelki

Cena:

140.90 

Na stanie

Opis

Opis Produktu

Pianownica jest wyposażona w wymienną dyszę, dzięki czemu możesz regulować przeciwciśnienie, nawet jeśli masz małą myjkę wysokociśnieniową. Sam pojemnik wykonany jest z odpornego na uderzenia tworzywa HDPE i posiada dużą szyję, dzięki czemu z łatwością można napełnić nim produkty – nawet z dużej puszki. Wąż ssący ma ciężar, więc nawet jeśli odwrócisz tę lancę pianową na bok – nadal będzie ona zasysała z butelki. Rozprzestrzenianie się pianki można regulować zarówno w pionie, jak i w poziomie. W przeciwieństwie do innych lanc, w zestawie znajdują się dodatkowe filtry, które umożliwiają konserwację lancy. 

Zwykłe pianownice umożliwiają regulację rozprowadzania piany w pionie. Tj. jak duża powinna być piana. Snow Storm umożliwia również obrócenie strumienia, dzięki czemu można zastosować pranie wstępne w poziomie. Zapewnia większą elastyczność podczas korzystania z lancy pianowej. 

A jeśli mowa o możliwościach regulacji, lanca pianowa jest wyposażona w dyszę 1,25 mm w lancy pianowej. Dysza to ta, która wytwarza przeciwciśnienie i pomaga określić grubość pianki. Dysza o średnicy 1,25 mm jest idealnym rozwiązaniem dla zdecydowanej większości sprzedawanych myjek wysokociśnieniowych. & Nbsp; Zatem przy zdecydowanej większości myjek wysokociśnieniowych będziesz w stanie wytworzyć naprawdę przyjemną pianę, oczywiście w zależności od używanego produktu, ciśnienia wody, twardości wody itp.

Dane techniczne:

Snow Storm zaleca się stosować w myjkach wysokociśnieniowych o następujących parametrach:

  • Maks. 150 barów (z dostarczonymi dyszami)
  • Maksymalne ciśnienie wody 21 l/m
  • Maksymalna temperatura wody 60 stopni (zużycie ciepłej wody) & nbsp;

Snow Storm można stosować w maszynach pracujących przy wyższym ciśnieniu w barach, ale nie przy większym przepływie wody. Będzie to jednak wymagać wymiany dyszy lancy pianowej na 1,4 mm, aby wyeliminować pulsowanie myjki wysokociśnieniowej.

 

Inni klienci

Oglądali również