wysyłka dla zamówień powyżej 199zł!

INFOLINIA CZYNNA:
pn.-pt. 8.00-16.00 sob. 8.00-13.00

Auto Glanz Synth-Seal 500ml – trwały sealant

Kombinacje chemiczne na poziomie molekularnym umożliwiają aplikację Synth-Seal w postaci ciekłego wosku, zachowując jednocześnie trwałość bardziej złożonego sealantu.  Zdolność aktywnego wiązania osiągnięta dzięki formule hybrydowej jest niezwykła

Cena:

87.90 

Na stanie

Opis

Opis Produktu

Jeśli chcesz utrzymać lakier w doskonałym stanie, ważne jest, aby chronić go przed czynnikami zewnętrznymi.

Kombinacje chemiczne na poziomie molekularnym umożliwiają aplikację Synth-Seal w postaci ciekłego wosku, zachowując jednocześnie trwałość bardziej złożonego sealantu.  Zdolność aktywnego wiązania osiągnięta dzięki formule hybrydowej jest niezwykła.

Jak zawsze zalecamy dobrze przygotowaną powierzchnie przed użyciem produktu, ale nawet bez specjalnego przygotowania powierzchni nadal można uzyskać trwałość do 6 miesięcy przy wysokim poziomie połysku.

Synth-Seal jest specjalnie dla Ciebie, jeśli dopiero zaczynasz przygodę z produktami do zabezpieczenia lakieru, ale nadal chcesz osiągnać:

  • Najlepsze możliwe rezultaty
  • Jak najmniej zamieszania

Oprócz korzyści związanych z wydajnością, przyjemny zapach tutti uprzyjemni Ci aplikację .

Instrukcja użycia 

Synth-Seal nie wymaga specjalnego przygotowania powierzchni, aby osiągnąć dobrą trwałość, jednak zawsze dobrą praktyką jest przeprowadzenie dekontaminacji przed jego nałożeniem.

  1. Nałóż kilka kropli SynthSeal na aplikator z mikrofibry.
  2. Pracując po jednym panelu na raz, delikatnie rozprowadź Synth-Seal na panelu, wykonując ruchy krzyżowe (z góry na dół, z boku na bok w liniach prostych). Należy zachować cienką warstwę na całym panelu.
  3. Pozostawić cienką warstwę do utwardzenia na około 5-10 minut i wypolerować czystą ściereczką z mikrofibry.