wysyłka dla zamówień powyżej 199zł!

INFOLINIA CZYNNA:
pn.-pt. 8.00-16.00 sob. 8.00-13.00

Auto Glanz Valet+ Snowfoam 5l – piana aktywna

otrzymujesz wysoce rozcieńczalną piankę. Można go rozcieńczać aż do 1:100 – co nadal daje to, czego szukasz: Skuteczne wchłanianie brudu , bez usuwania jakiejkolwiek ochrony lakieru.

Cena:

90.90 

Na stanie

Opis

Opis Produktu

Auto Glanz Valet+ Snowfoam otrzymujesz wysoce rozcieńczalną piankę. Można go rozcieńczać aż do 1:100 – co nadal daje to, czego szukasz: Skuteczne wchłanianie brudu , bez usuwania jakiejkolwiek ochrony lakieru.

Jeśli niska cena i dobra wydajność mają znaczenie dla Ciebie i Twojej firmy – to Snowfoam od Auto Glanz jest dla Ciebie.

Jeśli chodzi o tradycyjne piany , zazwyczaj należy je rozcieńczyć w stosunku 1:3-1:9, aby uzyskać pełny efekt.

Dla porównania, możesz po prostu rozcieńczyć Snowfoam w stosunku 1:20, aby uzyskać taki sam efekt, jak w przypadku bardziej tradycyjnych produktów .  A jeśli naprawdę chcesz jeździć oszczędnie, możesz zejść do 1:100. co oznacza, że ​​na całe mycie wstępne zużyjesz zaledwie 10 ml produktu! Zatem 5 litrów Snowfoam może rozciągnąć do 500 samochodów/myjni!

Snowfoam daje Ci czas na pracę nad samochodem, podczas gdy Snow Foam pracuje na lakierze. Masz czas, aby obejść plakietki i krawędzie za pomocą miękkiej szczoteczki, pędzelka – i mimo że z biegiem czasu staje się ona naturalnie cieńsza, w chłodniejsze dni możesz odczekać do 15 minut przed spłukaniem myjką wysokociśnieniową.

Nie pozostawia smug, a jedynie usuwa większe kawałki brudu. A kiedy później dotkniesz farby myjącą ręką, szybko zauważysz, że brud zmiękł. Tak jak powinno być!

Zapach: Guma do żucia

Instrukcja użycia 

  1. Napełnij pianownice 10-50 ml Snowfoam
  2. Resztę uzupełnij ciepłą wodą
  3. Ustawić lancę pianową na max
  4. Spryskaj lakier i pozostaw na kilka chwil (nie dopuść do wyschnięcia)
  5. Spłukać

Inni klienci

Oglądali również