wysyłka dla zamówień powyżej 199zł!

INFOLINIA CZYNNA:
pn.-pt. 8.00-16.00 sob. 8.00-13.00

Carlab Microwash 1l – płyn do prania mikrofibr

wysoce skoncentrowany,   specjalistyczny żel do prania wszelkiego rodzaju akcesoriów detailingowych wykonanych z mikrofibry

Cena:

34.90 

Na stanie

Opis

Opis Produktu

CARLAB MICROWASH to wysoce skoncentrowany,   specjalistyczny żel do prania wszelkiego rodzaju akcesoriów detailingowych wykonanych z mikrofibry. Formuła preparatu została opracowana mając na uwadze specyfikę zabrudzeń powstających przy pracach związanych z auto detailingiem.

Skutecznie usuwa zabrudzenia oraz przywraca miękkość i chłonność mikrofibry, jednocześnie zapewniając utrzymanie odpowiednich właściwości mikrofibr przez długi czas.  Preparat doskonale nadaje się również do prania aplikatorów oraz padów polerskich. Jest skuteczny w twardej wodzie i nie wymaga stosowania dodatkowych preparatów zmiękczających.

Instrukcja Użycia 

Preparat przeznaczony jest do prania w pralkach automatycznych. Stosować w ilości 50-80ml na 5 kg prania, w temperaturze 40-60stC. W przypadku bardzo silnych zabrudzeń (np. olejowych i ropopochodnych z mycia komory silnika itp.) zaleca się zrobić namaczanie w ciepłej wodzie. W tym celu na 5 litrów wody należy zastosować 50ml płynu, namoczyć i tak pozostawić na 2-4 godziny. Po tym czasie należy zrobić pranie w pralce.