wysyłka dla zamówień powyżej 199zł!

INFOLINIA CZYNNA:
pn.-pt. 8.00-16.00 sob. 8.00-13.00

Carlab Poliswash Blue 0.75l – polimerowy szampon bez spłukiwania o przyjemnym owocowym zapachu

CARLAB POLIWASH to zaawansowany, polimerowy, niepieniący szampon, przeznaczony do mycia metodą rinseless (bez spłukiwania) samochodów zabezpieczonych powłokami ochronnymi jak również niezabezpieczonych. Zawarte w szamponie polimery osadzają się na mytej powierzchni zapewniając doskonały poślizg, dzięki czemu zapobiegają powstawaniu mikrorys na lakierze

Cena:

59.90 

Na stanie

Opis

Opis Produktu

CARLAB POLIWASH to zaawansowany, polimerowy, niepieniący szampon, przeznaczony do mycia metodą rinseless (bez spłukiwania) samochodów zabezpieczonych powłokami ochronnymi jak również niezabezpieczonych. Zawarte w szamponie polimery osadzają się na mytej powierzchni zapewniając doskonały poślizg, dzięki czemu zapobiegają powstawaniu mikrorys na lakierze.

Produkt ten posiada szereg właściwości, które czynią go idealnym do detailingowego mycia samochodu a polimerowa formuła gwarantuje długotrwały efekt czyszczenia bez konieczności spłukiwania, nadając mytej powierzchni hydrofobowość oraz połysk. POLIWASH to niezwykle wydajny produkt dzięki czemu jest ekonomiczny w długiej perspektywie. POLIWASH to preparat uniwersalny i oprócz podstawowego zastosowania jakim jest mycie bez spłukiwania doskonale nadaje się do bezsmugowego mycia szyb, czyszczenia wnętrza samochodu (łącznie z tapicerką materiałową), impregnacji padów polerskich oraz jako quick detailer.

Sposób użycia:

Mycie metodą „bez spłukiwania”: przed myciem zasadniczym metodą rinseless należy spłukać samochód wodą pod ciśnieniem w celu usunięcia luźnego brudu; w przypadku silnie zabrudzonego lakieru należy przeprowadzić pre-wash z użyciem aktywnej piany. Do wiadra z separatorem wlać 8 litrów wody, dodać 35-50ml POLIWASH i dokładnie wymieszać. Do ręcznego opryskiwacza należy nabrać około litra gotowego roztworu. Mycie przeprowadzamy etapaim (panelami). Za pomocą opryskiwacza nanosimy roztwór na panel (spryskany panel po chwili zaczyna kropelkować, w ten sposób szampon wiąże brud na powierzchni). W wiadrze z roztworem zanurzamy rękawicę bądź miękką gąbkę, lekko odciskamy i myjemy panel, a następnie osuszamy za pomocą ręcznika z mikrofibry.

Do mycia szyb: na litr demineralizowanej wody należy zastosować 10-20ml POLIWASH.

Do czyszczenia wnętrza: na litr demineralizowanej wody należy zastosować 15-30ml POLIWASH.

Do zastosowania jako quick detailer: na litr demineralizowanej wody należy zastosować 50ml POLIWASH. W tej formie może być stosowany zarówno na suchy jak i mokry lakier.