wysyłka dla zamówień powyżej 199zł!

INFOLINIA CZYNNA:
pn.-pt. 8.00-16.00 sob. 8.00-13.00

Fx protect Fabric Care F-1 150ml – preparat przeznaczony do zabezpieczania wszelkiego rodzaju materiałów tekstylnych, dachów cabrio oraz nubuku, zamszu i alcantary

FABRIC CARE F-1 to preparat przeznaczony do zabezpieczania wszelkiego rodzaju materiałów tekstylnych, dachów cabrio oraz nubuku, zamszu i alcantary

Cena:

69.90 

Na stanie

Opis

Opis Produktu 

FABRIC CARE F-1 to preparat przeznaczony do zabezpieczania wszelkiego rodzaju materiałów tekstylnych, dachów cabrio oraz nubuku, zamszu i alcantary. Produkt tworzy niewidzialną, hydrofobową warstwę ochronną, która zabezpiecza powierzchnię przed zabrudzeniami, wnikaniem wody oraz substancji oleistych, a także przed szkodliwym promieniowaniem UV.

Dzięki unikalnej zawartości nanocząsteczek, FABRIC CARE F-1 wnika w każde włókno zabezpieczanego materiału, nie powodując przy tym zmian struktury materiału. Impregnat tworzy w pełni przepuszczalną warstwę dla powietrza.

Preparat jest niezwykle łatwy w zastosowaniu, a po związaniu staje się w pełni bezpieczny dla zdrowia i otoczenia. W zależności od sposobu aplikacji, a także częstotliwości używania zabezpieczonych powierzchni, trwałość preparatu określa się od 6 do 12 miesięcy.

Instrukcja użycia

Preparat każdorazowo wstrząsnąć przed użyciem

● Sprawdzić stabilność kolorów w niewidocznym miejscu

● Równomiernie rozpylić preparat na powierzchnię z odległości 20cm – 30cm

● Pozostawić do całkowitego wyschnięcia i związania (24h)

Wskazówki

Czas wiązania powłoki ochronnej następuje po 24h (25°C – 55-60% wilgotności). Wiązanie powłoki jest ściśle skorelowane z temperaturą oraz wilgotnością, dlatego czas ten może różnić się w zależności od panujących warunków.

Inni klienci

Oglądali również