wysyłka dla zamówień powyżej 199zł!

INFOLINIA CZYNNA:
pn.-pt. 8.00-16.00 sob. 8.00-13.00

Hyper Wash Pro 0,5l – Kwaśny szampon

Nietypowy szampon o kwaśnym pH. Dzięki specjalnie dobranym składnikom wspomaga usuwanie minerałów z lakieru, szkła, felg

Cena:

39.99 

Na stanie

Opis

Opis Produktu

Nietypowy szampon o kwaśnym pH. Dzięki specjalnie dobranym składnikom wspomaga usuwanie minerałów z lakieru, szkła, felg. Formuła szamponu opracowana tak, aby podczas mycia minimalizować osadzanie się minerałów dzięki zawartych w składzie chelatów. Rozpuszcza osady po twardej wodzie, jednocześnie przywraca blask i hydrofobowość zabezpieczonym powierzchnią powłokami ceramicznymi, woskami.

Zapewnia gęsta i stabilną piane, co nie jest typowe dla szamponów o kwaśnym odczynie. Zawarte w składzie polimery dają duży poślizg między rękawicą/gąbką a lakierem, czyniąc mycie bardziej bezpiecznym. Do tego zawiera mocne środki powierzchowo-czynne, które poradzą sobie z najgorszym zabrudzeniem na karoserii. Łatwy do płukania.

Zalety:

  • Przywraca hydrofobowość powłokom ceramicznym,
  • Minimalizuje osadzanie się minerałów podczas mycia,
  • Stabilna gęsta piana,
  • Wspomaga rozpuszczanie się minerałów

Sposób użycia:

Rozcieńczyć szampon według wskazań. Zamoczyć rękawice/gąbkę w rozcieńczonym szamponie. Myć samochód od góry do dołu, często spłukiwać rękawice/gąbkę w czystej wodzie. Pozostawiać szampon maksymalnie długo na powierzchni. Spłukać szampon z karoserii. Stosować w zaciemnionym miejscu. Nie stosować na rozgrzanych elementach. Nie stosować bezpośrednio na słońcu. Nie pozostawiać do wyschnięcia.

Inni klienci

Oglądali również