wysyłka dla zamówień powyżej 199zł!

INFOLINIA CZYNNA:
pn.-pt. 8.00-16.00 sob. 8.00-13.00

KWAZAR Venus Super HD 1,5l ALKALINE

Opryskiwacze ciśnieniowe Venus Pro+ Super 360 HD ALKALINE przeznaczone są do aplikacji środków chemicznych na małych i średniej wielkości powierzchniach

Cena:

99.50 

Brak w magazynie

Opis

Opis Produktu

Venus Super HD ALKALINE

Opryskiwacze ciśnieniowe Venus Pro+ Super 360 HD ALKALINE przeznaczone są do aplikacji środków chemicznych na małych i średniej wielkości powierzchniach. Wszystkie uszczelnia opryskiwacza wykoanae są z Vitonu. Dzięki temu opryskiwacz charakteryzuje się podwyższoną odpornością na środki kwaśne i zasadowe.
 
Opryskiwacz Venus Pro+ Super 360 HD ALKALINE wyposażony jest w eleastyczną rurkę ssącą z obciążeniem. Umożliwia to aplikację cieczy niezależnie bez względu na położenie zbiornika. 
Wysoki stopień rozpylenia cieczy i duża jednorodność kropel gwarantują równomierne pokrycie powierzchni aplikowaną cieczą. W połączeniu z możliwością regulacji strumienia cieczy daje to możliwość aplikacji środków chemicznych w nieograniczonym wręcz zakresie. 
 
Zbiornik opryskiwacza wyposażony jest w pasek poziomu cieczy i skalę pojemności. Opryskiwacze Venus Pro+ Super HD  ALKALINE wyposażone są w podstawy stabilizujące, które jednocześnie izolują zbiornik od podłoża. 
Głowica opryskiwacza wyposażona jest w zawór bezpieczeństwa. Prosta konstrukcja pompki, umożliwia bez narzędziową naprawę i konserwację opryskiwacza.

Cechy produktu:

Pojemność: 1,5L

Waga: 625g

Wysokość: 33cm

Inni klienci

Oglądali również