wysyłka dla zamówień powyżej 199zł!

INFOLINIA CZYNNA:
pn.-pt. 8.00-16.00 sob. 8.00-13.00

Optimum Hyper Polish 535ml pasta lekko ścierna

Optimum Hyper Polish jest pierwszą i jedyną na rynku pastą polerską w aerozolu

Cena:

201.50 

Brak w magazynie

Opis

Opis Produktu

Optimum Hyper Polish jest pierwszą i jedyną na rynku pastą polerską w aerozolu. Aerozol pozwala na równomierne pokrycie pastą całego pada, przez co cała jego powierzchnia może zostać użyta do polerowania bez pojawia się suchych miejsc. Nakładanie pasty w aerozolu znacznie przyspiesza pracę, przy uzyskaniu lepszego rezultatu końcowego, niż w przypadku zwykłych past polerskich.
Używanie OHP jest dziecinnie proste, a przy tym nasza pasta nie pyli w trakcie polerowania  i nie powoduje zatrzymania maszyny polerskiej w trakcie jej używania (nawet przy ciężkiej pracy na najwyższych obrotach).

Aerozol minimalizuje ryzyku nadmiaru pasty na padzie i nie powoduje efektu “gumowatości” pada. Pozostałość po OHP można zetrzeć z lakieru przy pomocy zwykłej mikrofibry. OHP może być używane z każdym padem i będzie współpracowało z każdą maszyną polerską! Pasta wykończeniowa.
OHP szybko usuwa hologramy i drobne zarysowania, na wszelkich typach lakieru, tworząc przy tym idealnie gładką powierzchnię. Dodatkowym atutem naszej pasty, warto zwrócić uwagę, że nie zatyka on porów w padzie.

Inni klienci

Oglądali również