wysyłka dla zamówień powyżej 199zł!

INFOLINIA CZYNNA:
pn.-pt. 8.00-16.00 sob. 8.00-13.00

Ewocar Hydro36 50ml – powłoka ceramiczna 3 letnia

Hydro36 to powłoka ceramiczna 3 letnia na bazie SiO2. Powłoka jest bardzo łatwa w aplikacji i wystarczy nałożyć tylko jedną warstwę. Powłoka Ewocar Hydro 36 posiada podobny efekt jak TOP Coat, co oznacza, że po nałożeniu lakier staje się niezwykle śliski gładki i lśniący.

Cena:

420.00 

Na stanie

Opis

Powłoka ceramiczna 3 letnia

Hydro36 to powłoka ceramiczna 3 letnia na bazie SiO2 o trwałości do 36 miesięcy. Powłoka jest bardzo łatwa w aplikacji i wystarczy nałożyć tylko jedną warstwę. Powłoka posiada podobny efekt jak TOP Coat, co oznacza, że po nałożeniu lakier staje się niezwykle śliski gładki i lśniący.

Cechą charakterystyczną wielu powłok ceramicznych, a zarazem jej wadą jest to, że nie jest ona zbyt gładka, śliska. Może to oznaczać, że stojąca na lakierze woda może w najgorszym przypadku spowodować plamy z kamienia. Wiele marek rozwiązuje ten problem za pomocą produktów typu Top Coat – które zapewniają wyjątkowo śliską warstwę na powierzchni. Coś, co kosztuje dodatkowe pieniądze i co oznacza, że musisz poświęcić więcej czasu na aplikację.

Hydro36 posiada wbudowany top coat. To znaczy. że otrzymujesz tę super gładką powierzchnię, aby woda mogła łatwiej odpływać. Ze względu na wyjątkową gładkość lakier jest niezwykle hydrofobowy. Dzięki temu Twój samochód będzie niezwykle łatwy w czyszczeniu

Hydro36 nie musi być nakładany w „10 warstwach”, aby dobrze zabezpieczyć lakier. Wystarczy 1 warstwa! A aplikacja jest prosta. Chociaż możesz nie mieć dużego doświadczenia z powłokami ceramicznymi. Stosunkowo szybko odparowuje, więc nałóż na panel o wielkości 40×40 i natychmiast wypoleruj. Natychmiast zauważysz, czy zrobiłeś to dobrze. Jak tylko wypolerujesz powłokę mikrofibrą, od razu zauważysz, jak niezwykle gładki jest lakier. I przejdź do aplikacji kolejnego panelu

  • Twardość: 9H
  • Okres ważności do 36 miesięcy
  • Niezwykle hydrofobowy
  • pH 2-12 odporny chemicznie
  • Aplikacja jest łatwa i szybka
  • Grubość: 1000 – 1200 nm

Powłoka ceramiczna 3 letnia to doskonały wybór dla osób, które chcą zainwestować w coś lepszego niż zwykła powłoka ochronna. Pamiętaj jednak, aby przedłużyć trwałość powłoki ceramicznej, ważne jest regularne czyszczenie i konserwacja samochodu. Należy unikać mycia pojazdu środkami chemicznymi, które mogą uszkodzić powłokę ceramiczną, i zastosować odpowiednie metody czyszczenia, takie jak mycie ręczne lub mycie bezdotykowe z użyciem środków przeznaczonych specjalnie do powłok ceramicznych.

Inni klienci

Oglądali również