wysyłka dla zamówień powyżej 199zł!

INFOLINIA CZYNNA:
pn.-pt. 8.00-16.00 sob. 8.00-13.00

ProElite Alu Max 5l – kwas do czyszczenia aluminium i powierzchni metalowych

Alu Max to wyjątkowo silny preparat przeznaczony do odtłuszczania i mycia powłok wykonanych z aluminium i podobnych stopów. Produkt może być zastosowany do czyszczenia powierzchni wykonanych z innych metali lekkich. Wyjątkowo silny środek, bardzo skuteczny i szybki w swoim działaniu.

Cena:

114.00 

Brak w magazynie

Opis

Opis Produktu

Alu Max to wyjątkowo silny preparat przeznaczony do odtłuszczania i mycia powłok wykonanych z aluminium i podobnych stopów. Produkt może być zastosowany do czyszczenia powierzchni wykonanych z innych metali lekkich. Wyjątkowo silny środek, bardzo skuteczny i szybki w swoim działaniu. Specjalistyczny preparat doskonale radzi sobie z najbardziej trwałymi zabrudzeniami. Bezkonkurencyjnie rozpuszczając je, w przeciągu kilku sekund.

Niesamowita receptura rozpuszcza i usuwa zanieczyszczenia i plamy powstałe na zewnętrznych, aluminiowych powierzchniach. Środek poradzi sobie z wszelkimi zabrudzeniami pozostałymi po smarach, olejach oraz innych zanieczyszczeniach eksploatacyjnych.

Sposób użycia

Przed zastosowaniem specjalistycznego i bardzo silnego produktu do usuwania zabrudzeń z powierzchni aluminiowych Alu Max, należy zastosować się do zaleceń związanych z odpowiednim rozcieńczeniem oraz stężeniem. Zachowanie proporcji ułatwi pozbycie się nawet najtrudniejszych zabrudzeń powstałych na różnego rodzaju powierzchniach. Zaleca się rozcieńczenie preparatu z wodą w stosunku 1:5-1:10 – w zależności od stopnia zanieczyszczenia powierzchni.

Do nanoszenia i czyszczenia  przygotowanego roztworu myjącego powinno się używać kwasoodpornych szczotek i systemów rozpylających. Warto zwrócić uwagę na miejsca najtrudniej dostępne. Środek pozostawić na czyszczonej powierzchni maksymalnie do 5 minut. Następnie powinno się bardzo dokładnie i obficie spłukać całą powierzchnię wodą pod wysokim ciśnieniem. Nie dopuścić do zaschnięcia produktu na czyszczonej powierzchni.

Gdzie stosować

Produkt przeznaczony do czyszczenia powierzchni aluminiowych dedykowany jest do użytku w specjalistycznych myjniach automatycznych oraz ręcznych, a także studiach detailingowych. Preparat stworzony na bazie innowacyjnej receptury umożliwia uporanie się z najcięższymi do usunięcia zabrudzeniami w cysternach, autobusach, tirach, maszynach budowlanych oraz sprzętach rolniczych.

Koncentrat rekomendowany jest do użytku w profesjonalnych myjniach samochodowych i studiach detailingowych. Produkt znajduje świetne zastosowanie w motoryzacji, w szczególności w czyszczeniu części samochodowych wykonanych z powłok aluminiowych

Inni klienci

Oglądali również