wysyłka dla zamówień powyżej 199zł!

INFOLINIA CZYNNA:
pn.-pt. 8.00-16.00 sob. 8.00-13.00

Ultracoat Carbon 15ml – roczna powłoka ceramiczna

powłoka ceramiczna nowej generacji do wszystkich lakierowanych powierzchni. Zastosowanie połączenia SiO2 i wyspecjalizowanych węglowodorów pozwoliło nam uzyskać niespotykany poziom hydrofobowości i elastyczność powłoki, która skutecznie chroni Twój lakier przez 12 miesięcy po aplikacji. 

Cena:

84.99 

Brak w magazynie

Opis

Opis Produktu

Ultracoat Carbon – Flexible Ceramic Coating 

Ultracoat Carbon to powłoka ceramiczna nowej generacji do wszystkich lakierowanych powierzchni. Zastosowanie połączenia SiO2 i wyspecjalizowanych węglowodorów pozwoliło nam uzyskać niespotykany poziom hydrofobowości i elastyczność powłoki, która skutecznie chroni Twój lakier przez 12 miesięcy po aplikacji. 

Aplikacja produktu jest bardzo prosta i nie wymaga sanitarnych warunków otoczenia, możesz ją aplikować nawet na zewnątrz. Zarówno rozprowadzanie, jak i docieranie powłoki nie sprawia żadnego wysiłku. Wprawiony detailer zaaplikuje produkt na kilka elementów, a następnie dotrze całość jedną mikrofibrą. 

Lakier zabezpieczony Ultracoat Carbon nabiera spektakularnego połysku i szklistości, a kolor zyskuje przyciemnianie i piękną głębię. Powierzchnia staje się śliska, co przy osuszaniu auta jest nie tylko bardzo użyteczne, ale też ogranicza powstawanie mikrozarysowań. W celu osiągnięcia jeszcze lepszych efektów wizualnych oraz maksymalnej śliskości, po 30 minutach możesz zaaplikować drugą warstwę powłoki. 

Zabezpieczony lakier uzyskuje warstwę ochronną, która posiada silne filtry UV oraz odporność chemiczną w skali 2-12 pH. Znacząco redukuje to utlenianie lakieru i utrwala piękno jego koloru. Pielęgnacja auta zabezpieczonego Ultracoat Carbon staje się banalnie prosta, a jego wygląd stanowi dumę każdego miłośnika motoryzacji. 

Dostępne pojemności: 15 ml | 30 ml 

Wydajność: 15 ml | 1 auto 

Każde opakowanie zawiera 1 x Ultracoat Applicator Pad

Metoda aplikacji:

Idealne warunki otoczenia:

  • Temperatura: 18-22 st. C
  • Wilgotność: 40-60%
  • Dobrze wentylowane pomieszczenie

Przygotowanie:

  1. Dokładnie umyj powierzchnię auta i wykonaj dekontaminację.
  2. Wypoleruj powierzchnię lakieru do osiągnięcia idealnego wykończenia.
  3. Odtłuść powierzchnię używając Ultracoat Finest Wipe.

Aplikacja Carbon:

  1. Nanieś produkt na aplikator.
  2. Rozprowadź powłokę po powierzchni ok. 50 x 50 cm używając metody krzyżowej.
  3. Odczekaj 30-60 sekund do wstępnego odparowania powłoki oraz delikatnie dotrzyj powierzchnię miękką mikrofibrą.

Powtórz proces na całym aucie.

Inni klienci

Oglądali również