wysyłka dla zamówień powyżej 199zł!

INFOLINIA CZYNNA:
pn.-pt. 8.00-16.00 sob. 8.00-13.00

Producent chemii samochodowej

Autoryzowany przedstawiciel marki EWOCAR na Polskę


EWOCAR to zespół specjalistów z branży motoryzacyjnej, który potrafi zadbać o wyjątkowy wygląd auta. W ofercie znajdują się powłoki ceramiczne, pasty polerskie, pady, specjalne ręczniki z mikrofibry oraz wiele innych akcesoriów do pielęgnacji auta.

Jako producent chemii samochodowej EWOCAR wychodzi naprzeciw potrzebom swoich klientów, wsłuchując się w różnego rodzaju sugestie i opinie.

Współpracujemy ze studiami detailingowymi, hurtowniami, sklepami motoryzacyjnymi oraz innymi odbiorcami hurtowymi. Jako producent z wieloletnim doświadczeniem możemy zagwarantować wysoką jakość naszych produktów.

Dołącz do grona naszych klientów. Skontaktuj się z naszym przedstawicielem w sprawie oferty – kontakt@djakdetailing.com.pl lub pod nr telefonu 793 214 738

producent chemii samochodowej
chemia samochodowa producent
producent chemii samochodowej

Zaufaj specjalistom od pielęgnacji samochodu. Nasze kosmetyki detailingowe cieszą się dużą popularnością na całym świecie. Są każdego dnia użytkowane przez liczne salony samochodowe, studia detailingowe, myjnie oraz hobbystów. 

Jako producent chemii samochodowej możemy dostosować ofertę do Państwa potrzeb. Wyróżniamy się elastycznym podejściem do każdego klienta oraz zawsze dotrzymujemy umówionych terminów dostaw. 

Prowadzisz hurtownię motoryzacyjną? Odpowiadasz za zakupy w sieciach sklepowych?  A może prowadzisz małą myjnię? EWOCAR jest dla Ciebie dobrym wyborem. Skontaktuj się z nami, a przygotujemy spersonalizowaną ofertę. 

Chętnie doradzimy najlepsze rozwiązanie dla Państwa biznesu.