wysyłka dla zamówień powyżej 199zł!

INFOLINIA CZYNNA:
pn.-pt. 8.00-16.00 sob. 8.00-13.00

Sklep detailingowy

W ofercie sklepu D jak Detailing znajdziesz wszystko co jest potrzebne do pielęgnacji auta. Jako pasjonaci doskonale wiemy co jest potrzebne do zadbania o wygląd samochodu. Proponujemy profesjonalne kosmetyki samochodowe od zaufanych producentów takich jak Ewocar, Hyper, Carlab czy Lahega (w sumie posiadamy ofertę niemal 100 producentów chemii detailingowej). 

Jako sklep detailingowy staramy się dbać o kompleksową ofertę, dlatego u nas kupisz środki do mycia samochodu, produkty do czyszczenia lakieru, kosmetyki do korekty lakieru czy choćby woski, powłoki ochronne czy cleanery. W ofercie znajduje się kilka tysięcy referencji, jednak jeśli czegoś nie znajdziesz skontaktuj się z nami – zdobędziemy brakujące produkty. 

Ważnym elementem naszego sklepu detailingowego są również akcesoria do detailingu oraz urządzenia dla profesjonalistów. Poza sprzedażą online zachęcamy również do kontaktu z naszym przedstawicielem, który przedstawi atrakcyjne warunki współpracy dla partnerów. 

Sklep detailing Katowice

Nasz sklep detailingowy powstał z pasji do pielęgnacji auta, a oferta dobierana jest na podstawie wielogodzinnych szkoleń oraz praktyki. Jesteśmy w stałym kontakcie z producentami oraz studiami detailingowymi, dzięki czemu na bieżąco uzupełniamy asortyment o sprawdzające się kosmetyki i akcesoria. 

U nas kupisz nie tylko chemię samochodową, ale również niezbędne akcesoria detailingowe takie jak wiadra, pędzelki, pady, ręczniki czy wieszaki. 

Codziennie pracujemy nad uzupełnianiem oferty oraz zwiększeniem wygody naszych klientów. 

Serdecznie zapraszamy klientów z Katowice i całego województwa Śląskiego do zakupów. 

sklep detailing Katowice