wysyłka dla zamówień powyżej 199zł!

INFOLINIA CZYNNA:
pn.-pt. 8.00-16.00 sob. 8.00-13.00

Sklep detailingowy

DjD to sklep z profesjonalną chemią oraz akcesoriami niezbędnymi w pracy każdego profesjonalisty zajmującego się detailingiem. W asortymencie znajdują się środki do mycia samochodu, czyszczenia i zabezpieczenia lakieru czy choćby korekty lakieru takie jak pasty polerskie czy płyny inspekcyjne IPA. W D jak Detailing znajdziesz również preparaty do opon, felg, szyb, wnętrza czy choćby dachu cabrio. 

Nasz sklep detailingowy to również akcesoria i urządzenia wykorzystywane w pracy studiów detailingowych. Permanentnie powiększamy naszą ofertę, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Współpracujemy ze studiami, myjniami samochodowymi, sklepami oraz innymi firmami z branży motoryzacyjnej. Możesz u nas kupić produkty przez nasz internetowy sklep detailingowy lub skontaktować się z naszym przedstawicielem w sprawie hurtowego dostarczania środków do detailingu. 

Sklep z kosmetykami samochodowymi

Nasza oferta jest skierowana nie tylko do profesjonalistów, ale również do hobbystów, którzy dopiero zaczynają przygodę z detailingiem. W asortymencie sklepu znajdziecie kosmetyki samochodowe zarówno dla zawodowców, jak i amatorów.  

W zależności od profilu działalności możesz zyskać atrakcyjny rabat nawet do 35%. Wystarczy nawiązać z nami stałą współpracę – zarejestrować się, wypełnić formularz i oczekiwać na przyznanie rabatu. 

Jako sklep detailingowy oferujący kosmetyki samochodowe i akcesoria dbamy o profesjonalną obsługę klienta i ekspresowe wysyłki nawet w dniu zakupu. 

Serdecznie zapraszamy klientów z Warszawy i całego województwa Mazowieckiego do zapoznania się z ofertą sklepu oraz udanych zakupów. 

sklep z kosmetykami samochodowymi Warszawa